Russia

Yalalov Ildar

Deputy Leader
Accepted

Slunko Karina

Deputy Leader
Accepted

Rubinchik Mikhail

Team Leader
Accepted

Basharin Denis

Contestant
Accepted

Frolov Konstantin

Contestant
Accepted

Shuklin Maxim

Contestant
Accepted

Volkov Ivan

Contestant
Accepted

Sadovniciy Anton

Contestant
Accepted

Ushakov Fyodor

Contestant
Accepted

Savkin Semyon

Contestant
Accepted

Lifar Egor

Contestant
Accepted

Andreyeva Elena

Team Leader
Accepted
Bosnia and Herzegovina

Gavranovic Haris

Team Leader
Accepted

Vlajčić Suvada

Deputy Leader
Accepted

Ibrahimović Faruk

Contestant
Accepted

Ibrahimović Emira

Contestant
Accepted

Imamović Haris

Contestant
Accepted

Zatega Admir

Contestant
Accepted
Bulgaria

Marinova Elena

Guest
Accepted

Lilov Victor

Guest
Accepted

Kamenov Konstantin

Contestant
Accepted

Petkov Georgi

Contestant
Accepted

Kozhuharov Viktor

Contestant
Accepted

Todorov Andon

Contestant
Accepted

Grigorova Katalina

Team Leader
Accepted

Petrov Petar

Deputy Leader
Accepted
Macedonia

Stankov Emil

Deputy Leader
Accepted

Pavleski Blagojche

Contestant
Accepted

Tanevski Marko

Contestant
Accepted

Taseva Kristina

Contestant
Accepted

Kitanovski Teo

Contestant
Accepted

Jovanov Mile

Team Leader
Accepted
Croatia

Malnar Kresimir

Guest
Accepted

Kurdija Adrian Satja

Deputy Leader
Accepted

Dmitrovic Nikola

Team Leader
Accepted

Pavic Patrick

Contestant
Accepted

Lendvaj Dorijan

Contestant
Accepted

Inkret Bernard

Contestant
Accepted

Babic Fran

Contestant
Accepted
Belgium

Vanpoucke Gus

Contestant
Accepted

Luo Zhiyi

Contestant
Accepted

Jooken Jorik

Team Leader
Accepted
Serbia

Dobric Jasmina

Deputy Leader
Accepted

Vukelić Mateja

Contestant
Accepted

Toljić Veljko

Contestant
Accepted

Grubić Miroslav

Contestant
Accepted

Bengin Jovan

Contestant
Accepted

Hadzi-Puric Jelena

Team Leader
Accepted
Azerbaijan

Aliyev Nihat

Contestant
Accepted

Taghizade Ibrahim

Contestant
Accepted

Eynizada Murad

Contestant
Accepted

Namazov Abutalib

Contestant
Accepted

Mammadov Rashad

Team Leader
Accepted

Allahverdiyev Mahmud

Deputy Leader
Accepted
Cyprus

Tziapouras Konstantinos

Contestant
Accepted

Nicolaou Theodoros

Contestant
Accepted

Kalavas Markos

Contestant
Accepted

Falas Christos

Contestant
Accepted

Georgiou Antonis

Team Leader
Accepted

Ttofari Adamos

Deputy Leader
Accepted
Poland

Łukasiewicz Bartosz

Team Leader
Accepted

Kiczak Zuzanna

Contestant
Accepted

Strzeszyński Jan

Contestant
Accepted

Długosz Antoni

Contestant
Accepted

Czerwonka Marta

Deputy Leader
Accepted
Finland

Obarski Korneliusz

Contestant
Accepted

Aurela Valtteri

Contestant
Accepted

Almiala Into

Contestant
Accepted

Ahola Jarkko

Guest
Accepted

Ahola Henri Emil

Contestant
Accepted

Hyvärinen Ada-Maaria

Team Leader
Accepted

Toivanen Pihla

Deputy Leader
Accepted
Hungary

Görömbey László

Contestant
Accepted

Fekete Richárd

Contestant
Accepted

Révész Máté

Contestant
Accepted

Dr. Horváth Győző

Team Leader
Accepted

Menyhárt László

Deputy Leader
Accepted

Szilárd Gábor

Guest
Accepted

Dávid Gábor

Contestant
Accepted
Slovenia

Trplan Filip

Contestant
Accepted

Štamcar Filip

Contestant
Accepted

Mladenić Grobelnik Adrian

Contestant
Accepted

Bajd Benjamin

Contestant
Accepted

Željko Žiga

Deputy Leader
Accepted

Weiss Simon

Team Leader
Accepted
Greece

Karageorgos Panagiotis

Team Leader
Accepted

Tzamos Nikolaos

Deputy Leader
Accepted

Bokis Dimitrios

Contestant
Accepted

Balatos Dimitrios

Contestant
Accepted

Kritharidis Konstantinos

Contestant
Accepted

Chatzipapas Komninos

Contestant
Accepted
Latvia

Piliksers Adriāns

Contestant
Accepted

Birule Sintija

Guest
Accepted

Svētiņš Normunds

Deputy Leader
Accepted

Kristiņš Matīss

Contestant
Accepted

Andersons Ansis Gustavs

Contestant
Accepted

Vijups Artis

Contestant
Accepted

Ieviņš Raivis

Team Leader
Accepted
Lithuania

Budiak Vladislav

Contestant
Accepted

Vilčinskas Kęstutis

Deputy Leader
Accepted

Budrevičius Martynas

Contestant
Accepted

Jučas Augustinas

Contestant
Accepted

Bolevičius Nedas

Contestant
Accepted

Skūpienė Jūratė

Team Leader
Accepted
Romania

Perju-Verzotti Luca

Contestant
Accepted

Moldovan Andrei

Contestant
Accepted

Greaca Albert-Antoniu

Contestant
Accepted

Luchianov Alexandru

Contestant
Accepted

Piț-Rada Ionel-Vasile

Deputy Leader
Accepted

Nicoli Marius

Team Leader
Accepted
Moldova

Globa Angela

Deputy Leader
Accepted

Corlat Sergiu

Team Leader
Accepted

Cerednicenco Denis

Contestant
Accepted

Brega Stanislav

Contestant
Accepted

Purice Victor

Contestant
Accepted
France

Meyer Sven

Contestant
Accepted

Le Corre Grégoire

Contestant
Accepted

Cahuzac Justin

Contestant
Accepted

Kimbrough Rémy

Contestant
Accepted

Pesenti Lucas

Deputy Leader
Accepted

Pouly Amaury

Team Leader
Accepted
Estonia

Tennisberg Oliver

Contestant
Accepted

Alumets Andres

Contestant
Accepted

Truu Ahto

Team Leader
Accepted
Armenia

Kostanyan Emil

Contestant
Accepted

Abelyan Aleksandr

Contestant
Accepted

Andreasyan Armen

Team Leader
Accepted